Menu

startnasza ofertao marceGymFood Teammedia o naswspółpracakarierakontakt sklep
Jeszcze chwilka...

GymFood Team

Ważną częścią marki GymFood jest GymFood Team – zespół skupiający w sobie ambasadorów marki.

Co warte podkreślenia w naszym Team’ie obok profesjonalnych sportowców zajmujących się sportem zawodowo, znajdziecie również ludzi dla których sport to tylko pasja i ucieczka od codziennych obowiązków.

Jacek Feldman - wybierzRobert Bandszo - wybierzMałgorzata Daszkiewicz - wybierz
Jacek Feldman - GymFood Team

Jacek Feldman

dietetyk sportowy
specjalista od dietoterapii

Jacek Feldman jest dietetykiem sportowym, specjalistą od dietoterapii, szkoleniowcem oraz autorem artykułów dla czasopism branżowych. Przez dłuższy czas uprawiał czynnie sport biorąc udział w zawodach amatorskich w kickboxingu. Ze względu na swoje zamiłowanie do tego sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki by stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

W portfolio swoich Klientów ma m.in. Bartosza Fabińskiego, Jana Błachowicza, Macieja Sulęckiego, Patryka Lipskiego czy Marcina Prachnio.

Robert Bandosz - GymFood Team

Robert Bandosz

Mistrz Europy w biegach OCR 15 km
Trener personalny

Robert Bandosz od najmłodszych lat związany był ze sportem. Przez dziesięć lat z sukcesami trenował speedrower. W tej dyscyplinie wywalczył IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów i kilka medali Drużynowych Mistrzostw Polski.

Od kilku lat prowadzi w Sierpcu własne studio treningu personalnego oraz startuje w biegach OCR. Te coraz popularniejsze biegi ekstremalne polegające na pokonywaniu kolejnych przeszkód przyniosły mu tytuł mistrza Europy.

Robert przygotowując się do biegów stosuje:

MSMMacaŻeń-szeń indyjskiMagnez
Małgorzata Daszkiewicz - GymFood Team

Małgorzata Daszkiewicz

Najlepsza zawodniczka Rankingu OCR Polska
Mistrzyni Europy w kat.25-29 w Spartan Race 2017

Pochodzi z małej miejscowości Bezleda – jest to przejście graniczne z Kalinigradem. Po maturze studiowała na gdańskim AWFiS wychowanie fizyczne ze specjalizacją trenerską Lekkiej Atletyki. W Płocku pracuje jako instruktorka fitness. Docelowo marzy o pracy nauczycielki i możliwości zarażania sportem najmłodszych pokoleń.

Sportowo ukształtowała ją Królowa Sportu – Lekkoatletyka. Zaczynała od skoku w dal i biegów na 800 metrów. Obecnie zafascynowana wszystkim co ekstremalne. Biegi OCR doprowadziły ją do tytułu Mistrzyni Europy.

Małgorzata przygotowując się do biegów stosuje:

Witamina K2Mk7+D3L-glutaminaŻeń-szeń indyjskiMagnez