Menu

startnasza ofertao marceGymFood Teammedia o naswspółpracakarierakontakt sklep
Jeszcze chwilka...

GymFood Team

Ważną częścią marki GymFood jest GymFood Team – zespół skupiający w sobie ambasadorów marki.

Co warte podkreślenia w naszym Team’ie obok profesjonalnych sportowców zajmujących się sportem zawodowo, znajdziecie również ludzi dla których sport to tylko pasja i ucieczka od codziennych obowiązków.

Karolina Owczarz - wybierzPiotr Strus - wybierzKrzysztof Gutowski - wybierzJacek Feldman - wybierzRobert Bandszo - wybierzMałgorzata Daszkiewicz - wybierzRóża Gumienna - wybierzKamil Ruta GymFood Team
Karolina Owczarz - GymFood Team

Karolina Owczarz

Zawodniczka Federacji KSW

Karolina Owczarz urodziła się w Łodzi, skąd wyruszyła na podbój świata boksu. Do tej pory stoczyła cztery walki zawodowe. Wszystkie wygrała. Od 2013 pracowała w telewizji Polsat, jako dziennikarka. W styczniu 2018 r. podpisała kontrakt z federacją KSW, w której zadebiutowała w marcu 2018 roku.

Piotr Strus - GymFood Team

Piotr Strus

zawodnik Federacji ACB
Najlepszy zawodnik MMA w Polsce 2017

Piotr Strus urodził się w Warszawie. Swoją karierę w sportach walki rozpoczął od kickboxingu, gdzie dwukrotnie zdobywał młodzieżowe mistrzostwo Polski. Kolejnym etapem kariery Piotra były występy w formule sanda, gdzie w 2012 roku zdobył Puchar Świata.

Od 2010 roku Strus toczy również walki w formule MMA. Do tej pory odbył 18 walk z czego 12 wygrał. Warto zwrócić uwagę na znakomitą formę Piotra w roku 2017 – trzy wygrane walki w federacji ACB spowodowały, że Strus stał się głównym pretendentem do mistrzowskiego pasa.

Krzysztof Gutowski - GymFood Team

Krzysztof Gutowski

trener sportów walki
zawodnik MMA

Krzysztof Gutowski zawodnik mieszanych sztuk walk (MMA). Trener boksu oraz muay thai z 15 letnim doświadczeniem. Swoją przygodę ze sportem zaczął od Muay Thai, trenując 10 lat, zdobywając między innymi Puchar Europy i Puchar Polski.

Następnie przez kilka lat rozwijał swoją pasję związaną z boksem, żebym ostatecznie zająć się zawodowo MMA. Ma na koncie 5 wygranych walk, wszystkie wygrane przez nokaut, bez żadnej porażki.

Krzysztof podczas przygotowań do walki stosuje:

MSMWitamina B-complexWitamina C
Jacek Feldman - GymFood Team

Jacek Feldman

dietetyk sportowy
specjalista od dietoterapii

Jacek Feldman jest dietetykiem sportowym, specjalistą od dietoterapii, szkoleniowcem oraz autorem artykułów dla czasopism branżowych. Przez dłuższy czas uprawiał czynnie sport biorąc udział w zawodach amatorskich w kickboxingu. Ze względu na swoje zamiłowanie do tego sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki by stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

W portfolio swoich Klientów ma m.in. Bartosza Fabińskiego, Jana Błachowicza, Macieja Sulęckiego, Patryka Lipskiego czy Marcina Prachnio.

Robert Bandosz - GymFood Team

Robert Bandosz

Mistrz Europy w biegach OCR 15 km
Trener personalny

Robert Bandosz od najmłodszych lat związany był ze sportem. Przez dziesięć lat z sukcesami trenował speedrower. W tej dyscyplinie wywalczył IV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów i kilka medali Drużynowych Mistrzostw Polski.

Od kilku lat prowadzi w Sierpcu własne studio treningu personalnego oraz startuje w biegach OCR. Te coraz popularniejsze biegi ekstremalne polegające na pokonywaniu kolejnych przeszkód przyniosły mu tytuł mistrza Europy.

Robert przygotowując się do biegów stosuje:

MSMMacaŻeń-szeń indyjskiMagnez
Małgorzata Daszkiewicz - GymFood Team

Małgorzata Daszkiewicz

Najlepsza zawodniczka Rankingu OCR Polska
Mistrzyni Europy w kat.25-29 w Spartan Race 2017

Pochodzi z małej miejscowości Bezleda – jest to przejście graniczne z Kalinigradem. Po maturze studiowała na gdańskim AWFiS wychowanie fizyczne ze specjalizacją trenerską Lekkiej Atletyki. W Płocku pracuje jako instruktorka fitness. Docelowo marzy o pracy nauczycielki i możliwości zarażania sportem najmłodszych pokoleń.

Sportowo ukształtowała ją Królowa Sportu – Lekkoatletyka. Zaczynała od skoku w dal i biegów na 800 metrów. Obecnie zafascynowana wszystkim co ekstremalne. Biegi OCR doprowadziły ją do tytułu Mistrzyni Europy.

Małgorzata przygotowując się do biegów stosuje:

Witamina K2Mk7+D3L-glutaminaŻeń-szeń indyjskiMagnez
Róża Gumienna - GymFood Team

Róża Gumienna

Reprezentantka Polski w kickboxingu w formule K-1. Złota medalista Pucharu Świata w K1, a także brązowa medalistka ostatnich mistrzostw Świata w K1.

Od stycznia 2018 roku zawodniczka Federacji DSF Kickboxing Challenge.

Róża Gumienna przygotowując się do walki stosuje:

PotasMagnezWapńWitamina K2Mk7+D3MacaKordycepsOcet jabłkowy
Kamil Ruta GymFood Team

Kamil Ruta

Ten zawodnik kick-boxingu to dziewiętnastokrotny mistrz Polski, Mistrz Świata Federacji WAKO, trzykrotny mistrz Europy. Od kilku lat swoją zawodową karierę związał z organizacją DSF Kickboxing Challenge, gdzie udało mu się zdobyć mistrzowski pas.


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/serverco/public_html/gymfood.pl/core/i18n/i18n.php on line 47